TRAVEL

 T h e  T o s c o' s  G a r d e n

W takim wspaniałym miejscu znalazłyśmy się w Katelios. Naprawdę wspaniałe. 


Tu spotykają się w zasadzie tylko grecy, a do tego miejsca dotarłyśmy oczywiście z grupą naszych greckich przyjaciół. Nie zawiedli nas. Klimat i jedzenie doskonałe. Ogromne porcje! Może tego nie zobaczysz na moich fotografiach, ale byłam szybsza w jedzeniu, od spustu migawki. Jednym słowem, pysznie i niedrogo. Jeśli trafisz na Kefalonię, koniecznie szukaj tego miejsca.

Grecy w tym miejscu spotykają się w bardzo póznych godzinach wieczornych. 
Kiedy przyszliśmy do Toscos Garden około godziny 23:00,  nie było nikogo z wyjątkiem nas i kilku kotów, a po paru minutach był już tłok. Greckie rodziny, często z małymi dziećmi właśnie zaczynają celebrować swój wolny czas. 
Celebrowaliśmy i my, bo nie mogło przecież być inaczej. To była bardzo obfita noc! 

" Dziewczyny stop! Nie możecie zamówić tyle jedzenia! Nie zjecie tych porcji! One są olbrzymie! Rozłóżcie tę degustację na kilka dni... plissss " - słowa przesympatycznej pani kelnerki, kiedy usłyszała co mamy zamiar zamówić!:)

Musaka z cukinią! My number one ! Kefalonia, nieustannie trzęsącą się wyspa, skradła moje serce.

Przed przyjazdem w to piękne miejsce warto zapoznać się z filmikami w necie, co robić kiedy zaczynają się wstrząsy. Jest ich naprawdę sporo... to tutaj codzienność, ale najczęściej bywają delikatne. Zobacz tu, dobre rady.


If you’d like to leave a comment 
 join the conversation on this instagram G R E E C E  Cisza, błogi spokój, naturalne kolory. Tutaj nikomu się nigdzie nie spieszy. I mi również. 


Kilka kroków dalej, od tych miejsc z fotografii, jest nasza baza noclegowa. Od kilku dni pod gołym niebem zjadam pyszne śniadanie, a wieczorami w urokliwym małym greckim miasteczku na wyspie pyszną kolację.
Moja dusza bardzo potrzebowała takiego piękna i spokoju. Tutaj go znalazłam.Tymi drogami docieram do miasteczka. Brzegiem morza jońskiego. 

If you’d like to leave a comment 
 join the conversation on this instagram M I L A N OJEDNO Z NAJBARDZIEJ CUDOWNYCH MIEJSC NA  ZIEMI
Czarujące, szalenie piękne i szalenie imponujące ... absolutnie.

Dawno temu zakochałam się w Mediolanie całym sercem ... bez reszty. W sztuce, kulturze, ludziach, knajpkach, kawiarenkach, sklepach, sklepikach, drogich butikach od Prady po Versace ... etc, etc. Tak się stało i nie przewiduję odkochania się.

Kocham tu po prostu wszystkie noce i dni... 


Niektóre fotografie muszą trochę dłużej poczekać, przeczekać swoje, zanim coś się z nimi zrobi. Leżą więc wygodnie w swoich folderach i dojrzewają. Pewnie nie tylko one, ale i ich właściciele również. Tak bywa. 

... nie zapomnij tu być.

Floating Social Buttons 
Widgets