My favorite beauty


Spokój, harmonia, funkcja. 
I D E A L N I E. Jak to się ma do mojego interior stylu na chwilę obecną? Ma się powoli i nie ukrywam, że w "swoim stylu"
minimalnie, ale nadal pozostanie. Jednak coś się zmieni i mam nadzieję na dobre. Nie może być  przecież tak, że zrobie dom, w którym pozbawiona będę własnej estetyki. Muszę zrobić fuzję, ale taką która da mi oddech. Im więcej człowiek ma lat, tym bardziej potrzebuje decorów z funkcją. 
I tego poszukuję. Muszę mieć czas dla siebie, dla rodziny, na pasję, podróże i zapewniony powrót do domu, do którego wracać się chce. Do domu w którym wszystko mi pasuje i nie muszę tańczyć ze ścierką przy milionie dekoracji pozbawionych sensu.
Sens znajduje również w dekorach pt. " przyjemność dla oka ". Nie jestem też minimalistką, ani nie zamierzam ną być. Szukam  tylko złotego środka, równowagi. 

Dom w którym w tej chwili mieszkam, już jest innym domem. Kompletnie innym pomimo tego, że jest klika rzeczy przeniesionych z poprzedniego miejsca. To dało mi do myślenia, bo kiedy zamieszkałam tutaj poczułam, że w pewnym sensie jestem wolna. Wolna od nadmiary gratów. 


                                                                       


 1. To są piękne wnętrza z pasją, patrząc na nie rzeczywiście chce się zatrzymać i przenieść w ten świat który przedstawiasz :)

  ReplyDelete
 2. Pani Alicjo. Jestem pod wielkim wrażeniem cudownego klimatu pani wnętrz.Przebywanie w takim otoczeniu sprawia, że chce się żyć pełnią życia. Pani posty i fotografie są cudowne i chce sie je wciąż czytać i czytać.Pozdrawiam serdecznie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bardzo, bardzo dziękuję za taki piękny komentarz ... od takich słów też chce się żyć :))
   Pozdrawiam bardzo serdecznie :)
   Alicja

   Delete
 3. Niesamowicie klimatyczne mieszkanie. Chce się wręcz chłonąć, przenieś w klimat stworzony przez Ciebie.

  ReplyDelete

Floating Social Buttons 
Widgets