Pages

Search This Blog

2013-01-24

Troszeczkę zdjęć z podróżyDodaje dzisiaj zdjęcia tylko te , które mam u siebie w aparacie .  W samolocie już wysiadły
mi baterie , a jak już wcześniej wspominałam , ładowarkę do aparatu miałam w bagażu , który został na lotnisku w Berlinie i dotarł do mnie po około 30 h . Zdjęcia z tzw " miasta " mają dziewczyny i pewnie dotrą do mnie już wkrótce ... oczywiście zrobię odpowiednią prezentację hahha :))
I bardzo przepraszam , że nie daję zdjęcia z Królową , ale Jej Wysokość wyszła  hmmm ... ? 
Wybłagała mnie , żebym jej fotki nie dawała na bloga ... więc nie daję . Rozumiem ją ... też jestem kobietą hahhahaha :))A tak po prawdzie to ja wyszłam na każdym zdjęciu fatalnie... no dramat ! Jednym słowem 
nie ma się czym chwalić :)


Trzeba było się na coś zdecydować i umilić sobie lot :))) Jednym słowem wyluzować się . Już Wam wspominałam , że moja Magda nie poleciała z nami ... wróciła z lotniska do domu , bo Jasiek się rozchorował . Oj jak mi było smutno :(
No i się wyluzowałyśmy :)Kolejny dzień ... bardzo angielskie śniadanie i wyprawa :))
Dotarliśmy na zakupowe szaleństwo :)) Gaga , Magda , Julka , Marcin i ja :)Zaczynają się najprzyjemniejsze chwile :))W takich miejscach człowiek lekko głupieje hahahha :)

Spędziliśmy tu ładnych kilka godzin ... :)
Słowo daję ... nigdy nie wiem jakie zdjęcie mam dać na blog ??? :)))Oh jak fajnie jest .... :)))Poduszki ... moje uzależnienie :)) Uwielbiam ... :))
Uwielbiam sklepy z czerwonym wystrojem ...  :))


No  cóż ... przecież nie zostawię jej w domu ... hahahahahPowrót .... :)  i ponownie w drogę :)


Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.