White Day


White Day by AveArt.Wszystkie fotografie pochodzą z instastory aveartwhite photo: Alicja Weronika Żukowska fusionhouseJakiś czas temu zrobiłam na swoim blogu post z kolekcją ślubną AveArt-White tu  i nie tylko post, ale również jestem autorką wszystkich fotografii całej tej kolekcji. 


Zdjęcia, które dzisiaj zamieszczam są pobrane z insta-story, więc automatycznie ich jakość jest absolutnie inna od tych zdjęć, które przedstawiłam w poprzednim wpisie... ale mnie to kompletnie nie przeszkadza, a nawet przyznam szczerze, że uwielbiam rozmyte fotografie, niezbyt wyraźne.
Nie ma to znaczenia co było przyczyną braku ostrości. Czy to za sprawą ustawień aparatu, pomyłki, czy też pobrania jej z innych internetowych stron, tak jak w tym przypadku z instagram-a. Mnie ogólnie wcale nie chodzi o jakość zdjęć, bo zawsze na pierwszym miejscu liczy się dla mnie jego nastrój. I z taka fotograficzną teorią i stylem, pozwolę sobie dalej iść w moim zawodowo - hobbistycznym życiu.

Jestem też wielką pasjonatką koronek, i to też pewnie nie ulegnie zmianie... bo i jak, kiedy ich uroda przyprawia mnie o zawrót głowy... choć nie każda. Kocham tylko te szlachetne, a cała kolekcja AveArt-White właśnie do takich powstała. Wszystkie tkaniny użyte w tych projektach są bajecznie piękne. Olśniewające! 


Zapraszam na profile AveArt- White


x
 1. Wspaniałe jest wszystko, od FOTOGRAFII, po KOLEKCJĘ i NASTRÓJ, o którym Pani pisze, droga Alicja.
  Serdecznych chwil życzę.
  Agata T.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pani Agato, dziękuję z całego serca, za tak piękny komentarz pod tym wpisem jak i za ten pod przedostanim moim postem.... :) Miód na moje serce :) Bardzo dziękuję :)

   Delete

Floating Social Media Buttons

 
Widgets