Pages

Search This Blog

2017-10-07

GREECE | TRADITIONAL GRILL HOUSE


The Tosco's Garden
KATELIOS | KEFALONIA

W takim wspaniałym miejscu znalazłyśmy się w Katelios. Naprawdę wspaniałe. 

Tu spotykają się w zasadzie tylko grecy, a do tego miejsca dotarłyśmy oczywiście z grupą naszych greckich przyjaciół. Nie zawiedli nas. Klimat i jedzenie doskonałe. Ogromne porcje! Może tego nie zobaczysz na moich fotografiach, ale byłam szybsza w jedzeniu, od spustu migawki. Jednym słowem, pysznie i niedrogo. Jeśli trafisz na Kefalonię, koniecznie szukaj tego miejsca.

Grecy w tym miejscu spotykają się w bardzo póznych godzinach wieczornych. Kiedy przyszliśmy do Toscos Garden około godziny 23:00,  nie było nikogo z wyjątkiem nas i kilku kotów, a po paru minutach był już tłok. Greckie rodziny, często z małymi dziećmi właśnie zaczynają celebrować swój wolny czas. Celebrowaliśmy i my, bo nie mogło przecież być inaczej. To była bardzo obfita noc! 

" Dziewczyny stop! Nie możecie zamówić tyle jedzenia! Nie zjecie tych porcji! 
One są olbrzymie! Rozłóżcie tę degustację na kilka dni... plissss " - słowa przesympatycznej pani kelnerki, 
kiedy usłyszała co mamy zamiar zamówić!:)Musaka z cukinią! My number one ! Kefalonia, nieustannie trzęsącą się wyspa, skradła moje serce.

Przed przyjazdem w to piękne miejsce warto zapoznać się z filmikami w necie, co robić kiedy zaczynają się wstrząsy. Jest ich naprawdę sporo... to tutaj codzienność, ale najczęściej bywają delikatne. Zobacz tu, dobre rady.


If you’d like to leave a comment 
 join the conversation on this instagram


Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.