Pages

Search This Blog

2017-04-24

Juicy Jar | My Menu Today
BREAKFAST &  MY JUICY JAR 
O s z a l a ł a m ! 

To jest najprawdziwsza uczta dla podniebienie. Tak, tak ... w słoiczku. Zdrowa żywność, którą wymyśliły sobie dwie niewiarygodnie szalone dziewczyny i zrobił to z prawdziwą miłością. Bez miłości nie smakowałoby to tak 
wyśmienicie ... o opakowaniach na te pychoty nie wspomnę. Zobaczcie sami jak to wszystko jest wspaniale zrobione. 

Odkręcam słoiczek z  MUS - LEE ( boziu! ) , i ten zapach cynamonu mnie dopada!  Ja go uwielbiam, więc kolejny plus. Zalewam musil mlekiem ( teraz pije bez laktozy, ale prawdopodobnie to wcale nie jest takie zdrowe) i już jest pyszne, wspaniałe, zdrowe, świeżutkie, pachnące śniadanko. R a j ! 

Mam jeszcze inne produktów od Juicy Jar, ale pochwalę się nimi innym razem, chociaż przyznać muszę, że  kilka z nich zostało już tylko pieśnią przeszłości. Zjadłam w tempie expresowym, ale smak pozostawiły po sobie taki, że nie pozwalają o sobie zapomnieć. Wiadomo przecież co zrobię w takich okolicznościach ?! :) 
ech ! Łasuch jestem ! 
Po prostu pychota ! 
DINNER & JUICY JOY do wyboru !

 Chyba jednak nie ma sensu zastanawiać się nad wyborem. Po prostu dzisiaj zjem obie i zrobię to z ogromną przyjemnością. 

Jakiś czas temu trafiłam na te produkty gdzieś w sieci, a ja bardzoooo potrzebowałam czegoś co trochę mnie zrelaxuje, odtruje (jestem haszimotką i muszę bardzo uważać co jem) pomyślałam  więc - spróbuję! Okazało się, że to produkty dostarczane są na terenie Warszawy, ale jest też cała masa pyszności do wysłania. Owszem, mają krótki okres do spożycia, ale przecież o to tu chodzi, żeby były bez konserwantów i innych " środków piorących " :)  

Z a m ó w i ł a m ! Jestem zachwycona ... są smaczne i zdrowe - słowo daję ! 


Udanego tygodnia kochani ! 

Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.