AT HOME | FLOWERS MY LOVE | Tulips

25 April 2017
Tak wyglądają tulipany po 10-ciu dniach stania w wazonie.

Papuzie. Śliczne. Rozkwitają tak pięknie, i nawet wtedy, kiedy wydawać by się mogło, że przekwitły, to one wyglądają jeszcze wspanialej.  Tak jak kobiety :) Zawsze piękne, bez względu na wiek! :))

Za to mnie dopadła grypa i zapalenie krtani. Nie wyglądam kwitnąco, a bardziej wyglądam jak "ledwo dyszę". Ciekawe ile ta impreza u mnie potrwa? Mam gorączkę i tylko aspiryna pozwala mi jeszcze na jakiś mały kontakt z rzeczywistością. I takim to właśnie aspirynowym sposobem znalazłam chwilę na bloga. A wracając do tematu kwiatów, to już zacieram łapka. Zbliża się maj. Mój miesiąc. Mam urodziny, na drzewach kwitnie bez, a w ogrodach piwonie. Czas na celebrację, bo miesiąc przecież jest uroczy. Czas na wino w dobrym towarzystwie i czas na plażę już z leżakiem.  
Czas też na nowy zapach perfum. Myślałam o Chanel - grejfrutowe. Testowałam już ten zapach na sobie kilka dni temu i są obłędne. Urodziny się zbliżają , więc ...?:)
zobacz też my insta-story

7 c o m m e n t s:

 1. Czy tu zawsze musi być tak pięknie w ?-:)
  Monika

  ReplyDelete
 2. jak ja lubię Twoje zdjęcia, nawet stare tulipany wyglądają wspaniale:)

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam papuzie tulipany. Na święta kupiłam cały pęczek, miały długie łodygi i po kilku dniach pięknie się kładły. Nie mogłam się na nie napatrzyć.

  ReplyDelete
 4. Te tulipany są przepiękne! Jak zwykle magiczne zdjęcia, uwielbiam do Ciebie zaglądać :)

  ReplyDelete
 5. Artystycznie uchwyciłaś te tulipany Alicjo, niesamowite są!
  Pozdrawiam majowo

  ReplyDelete

 

FUSION HOUSE © All rights reserved · Layout by Studio O2Art · Theme by Blog Milk · hosted by google