Pages

Search This Blog

2017-02-22

at home


 Red mania nadal trwa. Jeszcze mi się nie znudziła, dlatego postanowiłam, że być może już w niedługim czasie wprowadzę jakiś czerwony element do swojego domu na stałe. A tak w ogóle, pewnie mi nie uwierzycie, ale planuję całkowitą zmianę stylu w domu, a może i zmianę domu? Ten drugi plan nie bardzo chciałabym wprowadzać w życie, jednak tak stać się może.

Wiosny mi się chce ! Bardzo mi się chce!

Pewnie jak każdemu... nie wspomnę o lecie o którym marzę i to bardzo marzę :) I chociaż nie było takiej śnieżnej zimy, to i tak już jestem zmęczona tym klimatem. Dobrze, że z dnia na dzień robi się coraz widniej, dlatego może już warto zrobić jakieś wakacyjne plany ? W sumie to nawet jeden mam, tyle tylko, że po dwóch poważnych operacjach jakie przeszłam w ostatnim czasie, muszę zapytać o zgodę lekarzy. Wizyta wkrótce, więc wszystko się wyjaśni, czy mogę już wsiadać do samolotu czy jeszcze nie? Tak więc mając małe plany zrobione, nie pozostaje nic innego jak tylko przetrwać ten ponury czas... dlatego, żeby nie marnować tych chwil, zapisałam się do pewnej  grupy działającej pod hasłem "Nowe ciało w budowie" i ?
Tworzymy grupę wsparcia dla najfajniejszych babeczek na świecie ... dopisujcie się dziewczynki ... jesteśmy sobie potrzebne! Grupę prowadzi - Ewa Szabatin Ewa's Challenge a to oznacza, że jesteśmy w najlepszych rękach! Osobiście nie spotkałam w swoim życiu bardziej nakręconej na zdrowy styl życia osoby od Ewy ! Treningi, joga, dobre jedzonko według Ewy przepisów, moda, uroda i co tylko jeszcze sobie wymarzymy ... dzielmy się tym i wspierajmy się nawzajem. Alleluja ! Jeszcze raz zostawiam tu link do grupy wsparcia i polecam każdemu- Ewa Szabatin -  Ewa's Challenge
Nie marnujmy już ani chwili swojego życia kiepskim jedzeniem  i na "szczęśliwej kanapie" !Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.