Pages

Search This Blog

2016-03-27

primaveraTo był naprawdę cudowny dzień. Familijnie, z dużą dawką dobrego humoru. 
Jutro w planach bardzo długi spacer nad morzem, kawa, a wieczorem lampka wina. Oczywiście nadal bardzo rodzinnie. Dzisiaj bardzo uważałam, żeby nie przesadzić z jedzeniem tych wszystkich świątecznych rarytasów i chyba mi się udało? Nie mam więc wyrzutów sumienia i to jest cudowne uczucie. Przejść pierwszy dzień świąt bez objadania się, jak to zwykle bywa? 
Sukces! 
Może tylko kawy było za dużo? Chyba tak! 

Na te święta przygotowałam sobie po prostu dekorację z żywych kwiatów. W wiosennych kolorach. Piękne białe, pudrowe i herbaciane róże. Żółte tulipany i gerberki, które wyglądają jak malutkie słoneczniki. Białe hortensje i troszeczkę ziół oregano.  W domu powiła się cudowna, świeża energia. Nie skupiałam się na innych dekoracjach. One tym razem nie były mi specjalnie potrzebne. Kwiaty sprawiły mi najwięcej radości. 
Jak zawsze i nie tylko od święta. 
To co wieczorem jest najlepsze, to ciepły prysznic, dobry krem nawilżający do twarzy i kierunek sypialnia.
 Taki właśnie ma plan. Może jeszcze jakieś film?

Wesołych Świąt Kochani.
Jutro lany poniedziałek -uuuuu♡

2016-03-25

ANNA
" Fajnie jest być kobietą dorosłą. Taką, która nie tylko dla siebie, ale i dla innych staje się punktem odniesienia. Kobieta, która jest sobą, ale jest sobą w sposób doskonały. Kobieta, która postawiła na intuicję, dzięki której widzi i rozumie więcej, czuje mocniej. I wie, że musi podjąć ryzyko i że nie zawsze dostanie to, na czym jej najbardziej zależy. Bo warto mieć marzenia i wytrwać w marzeniach, nie dać się życiu,nie wypaść z zakrętu na drodze do celu, na jakim ci najbardziej zależy. Uwierzyć w siebie, nawet jeśli świat wcale nam tego nie ułatwia. Tupiąc nogą, gdy trzeba, uprzeć się przy własnym zdaniu, a tzw. kobiecym powinnościom – gdy mamy ich dość – zagrać na nosie..."

                                                                                                                                                                   Małgorzata Domagalik

2016-03-05

Happy Saturday
___________

 Happy Weekend ! Byłoby piękniej gdyby zaświeciło słońce. Czekam chociaż na mały promyk, taki malutki… potrzebny, żeby załapać dobrą energię na resztę dnia.Podobnie jest z rytuałem picia kawy o poranku. Rozkręca nas. To takie miłe chwile, nawet w tak szarym dniu jak dzisiaj... dlatego piję już drugą, a jak znam siebie to do trzeciej dobiję wkrótce … już dobiłam! 

Zrobiłam świeże zdjęcia z domu. Moja nowa, ale jednocześnie bardzo stara francuska komoda, moja perełka, którą uwielbiam, dostała ozdobę w postaci nowej fotografii, mojego ukochanego duetu Kate Moss & Mario Testino - TODO O NADA.  Duet doskonały! To prezent od męża! To miłe, kiedy mąż wie czego pragnie żona!:)


 I dzieją się dziwne rzeczy! Mam męża? Wychodzi na to, że mam!:)
 Dla niewtajemniczonych… do niedawna nie miałam, ale jeszcze będzie wiele okazji, żeby o tym nie jeden raz napisać i opisać tę dość dziwną historię.


 Poster Kate Moss newport.se

Zaczynam weekend! Pora wymienić kwiaty w wazonie, chociaż te były takie piękne,
bo dane z miłości


 Za chwilę przyjadą moje dzieci i przywiozą mi nową-starą szafę.Trzeba malować! Będzie piękna! Będzie biała! Już nie mogę się doczekać! Miłego dnia kochani...Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.