Pages

Search This Blog

2016-12-26

merry christmas part iHappy Holidays part I
 Znalezienie czasu tyko dla siebie w tych szalonych a jednocześnie magicznych dniach jest w ostatnich latach dla mnie po prostu niemożliwe. W tym roku organizowałam wigilijny wieczór w swoim domu, a gości zaproszonych był tłum. Było rodzinnie, ciepło, pachnąco. Było wspaniale!
Dzisiaj przynoszę wam kochani kilka zdjęć z mojego Fusion House, dosłownie na malutką chwilkę tuż, tuż przed szykowaniem się do wigilii. Taki zaległy post. Nie ma więc jeszcze nakrytego odświętnie stołu, ale w kolejnym poście mam zamiar pokazać wam klika zdjęć z mojej vintage dekoracji, ale i tak tego dnia, najważniejsi są nasi bliscy i długie z nimi rozmowy przy dobrym jedzonku prawda? Niczego nie zabrakło nam tego wieczora, a dodatkiem była cudowna muzyka, którą dzielę się z wami na dole posta. 
Jedna z moich ulubionych Merry Christmas playlist.  Uwielbiam ten czas.


Ciasteczka od męża... loveŚwieca Diptique... holidays collection... pyszna bardzo ! 


Dzidek do orzechów. Mój staruszek. Jest ze mną wiele lat. Zawsze stoi obok choinki na honorowym miejscu. Ma zadanie, jak co roku rozgryzć wszystkie problemy moich najbliższych i moje. Napracował się już nie jeden raz. Fajny z niego gość! Nie do porzucenia! 
Lubię swoje  świąteczne dekoracje. Czekam na ten dzień, kiedy będę mogła ponownie je wyciągnąć z walizki upchniętej głęboko w szafie. 
Traktuję je sentymentalnie, bo taka jestem...niestety:)  

Kochani! Bądzcie szczęśliwi każdego dnia!
Dużo miłości i zdrowia, bo to jest najważniejsze w życiu ! Całą resztę da się jakoś zorganizować !

With Love
Alicja


 
Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.