Pages

Search This Blog

2016-11-12

MACARONS, WINE...etc,etc
 MACARONS, WINE, FRESH FRUIT AND MERINGUE

Zakochana w fotografii Jamie Back ... jestem bardzo!
To było dawno temu, kiedy odkryłam jej blog-a. Nie wiedziałam kim ona jest? Kim jest Jamie Back?
 Po krótkiej chwili przeglądania jej blogowych stron i zjawiskowych fotografii, zorientowałam się, że Jamie jest po prostu wielką gwiazdą... gwiazdą fotografii! Mistrzynią nastroju.Teraz po kilku latach, kiedy obserwuję ją, jej pracę, jej styl życia i tworzenia, dostrzegam w jej przekazie prawdę! To coś, co nie zdarza się zbyt często w blogowym świecie... prawda? Jej piękny świat jest prawdziwy... tam nie ma nic "na pokaz". Przepięknie celebruje swoje życie, swoją codzienność. Uwielbiam ją za to! 

Ja bardzo rzadko publikuje na swojej stronie zdjęcia innych autorów, niż moje, ale dzisiaj zrobiłam wyjątek i postanowiłam udostępnić kilka fotografii Jemie. To taki rodzaj inspiracji, może nawet przedświątecznej, bo nie ukrywam, że mam trochę w planach poszukać to tu, to tam, jakiejś pięknej zastawy stołowej, pięknych kryształowych lampek do szampana, wina etc, etc. 
Może coś vintage? To chyba byłoby najlepsze. Na fotografii króluje piękna zastawa z restauracji BG w NYC bergdorf goodman z dodatkiem kolorów i złota. Marzenie. Można stracić dla niej głowę- jest taka piękna... ach! Cała restauracja m a g i c z n a. 

I takim to oto sposobem, nieświąteczna fotografia Jamie Back, wpłynęła  na moje plany związane
 z nadchodzącymi świętami... a do nich już zaledwie o krok... tak szybko biegnie czas!  
Warto mieć więc jakieś dobre inspiracje!photo via : annstreetstudio.com

 BERGDORF GOODMAN JEST JEDNĄ Z NAJBARDZIEJ POPULARNYCH  RESTAURACJI  NA MANHATANIE.
Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.