Pages

Search This Blog

2016-03-05

Happy Saturday
___________

 Happy Weekend ! Byłoby piękniej gdyby zaświeciło słońce. Czekam chociaż na mały promyk, taki malutki… potrzebny, żeby załapać dobrą energię na resztę dnia.Podobnie jest z rytuałem picia kawy o poranku. Rozkręca nas. To takie miłe chwile, nawet w tak szarym dniu jak dzisiaj... dlatego piję już drugą, a jak znam siebie to do trzeciej dobiję wkrótce … już dobiłam! 

Zrobiłam świeże zdjęcia z domu. Moja nowa, ale jednocześnie bardzo stara francuska komoda, moja perełka, którą uwielbiam, dostała ozdobę w postaci nowej fotografii, mojego ukochanego duetu Kate Moss & Mario Testino - TODO O NADA.  Duet doskonały! To prezent od męża! To miłe, kiedy mąż wie czego pragnie żona!:)


 I dzieją się dziwne rzeczy! Mam męża? Wychodzi na to, że mam!:)
 Dla niewtajemniczonych… do niedawna nie miałam, ale jeszcze będzie wiele okazji, żeby o tym nie jeden raz napisać i opisać tę dość dziwną historię.


 Poster Kate Moss newport.se

Zaczynam weekend! Pora wymienić kwiaty w wazonie, chociaż te były takie piękne,
bo dane z miłości


 Za chwilę przyjadą moje dzieci i przywiozą mi nową-starą szafę.Trzeba malować! Będzie piękna! Będzie biała! Już nie mogę się doczekać! Miłego dnia kochani...Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.