Pages

Search This Blog

2016-03-25

ANNA
" Fajnie jest być kobietą dorosłą. Taką, która nie tylko dla siebie, ale i dla innych staje się punktem odniesienia. Kobieta, która jest sobą, ale jest sobą w sposób doskonały. Kobieta, która postawiła na intuicję, dzięki której widzi i rozumie więcej, czuje mocniej. I wie, że musi podjąć ryzyko i że nie zawsze dostanie to, na czym jej najbardziej zależy. Bo warto mieć marzenia i wytrwać w marzeniach, nie dać się życiu,nie wypaść z zakrętu na drodze do celu, na jakim ci najbardziej zależy. Uwierzyć w siebie, nawet jeśli świat wcale nam tego nie ułatwia. Tupiąc nogą, gdy trzeba, uprzeć się przy własnym zdaniu, a tzw. kobiecym powinnościom – gdy mamy ich dość – zagrać na nosie..."

                                                                                                                                                                   Małgorzata Domagalikmodel: Anna || stylist & mua : Karinka Roczniak || photo: fusionpicturesbyalicja -  Alicja Weronika Żukowska

Anna. Po raz drugi spotkałysmy się na sesji zdjęciowej. Bardzo mnie to cieszy, bo to znak, że czuje się dobrze przed moim obiektywem, że ufa mi. Jest zadowolona z tego, co widzi na fotografii i kogo widzi. To dla mnie wielka nagroda. Uskrzydla mnie i daje coraz większy zapał do pracy, do której po malutku wracam. 

Moja kolejna operacja przełożona jest na maj, 
ale do tego czasu pomalutku, pomalutku spełniam się zawodowo, ale to wszystko jest jeszcze bardzo skomplikowane i wymagaode mnie wielkiego wysiłku. Ale to nic! Staram się jak mogę, działam i oby było jak najlepiej.


With Love
AlicjaCopyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.