Pages

Search This Blog

2015-10-14

fusion flowersKolejna moja sesja zdjęciowa z cykul "Być kobietą". 
Podejrzewam, że ten cykl będzie trwał i trwał i trwał, tak długo, jak długo będę robić zdjęcia i prowadzić blog. Temat nie do wyczerpania. No bo i jak? Moja modelka ANYA … piękna i bardzo egzotyczna dziewczyna, która przyszła po raz pierwszy spotkać się ze mną w lipcu tego roku, ale po chwili okazało się, że nasze pierwsze spotkanie wcale nie jest pierwsze! :) Pierwsze odbyło się jakieś dwadzieścia parę lat temu! Niesamowita historia! 
Ś w i a t   n a p r a w d ę   j e s t   m a ł y! 

Tak więc pierwsze-niepierwsze spotkanie doprowadziło nas do jeszcze kilku innych spotkań i dwóch sesji zdjęciowych. Jedną z nich, tę drugą... w małej odsłonie pokazuję dziś. Postanowiłam ubrać Anię w kwiaty… delikatnie, subtelnie, nad brzegiem morza. W kwiaty we włosach, w dłoniach, naręcze kwiatów, wachlarz… etc, etc… i w mleczne kolory. Tak jak lubię najbardziej. Nie było łatwo, bo podczas sesji dopadła nas na plaży burza piaskowa!!! I tak jak zawsze podczas robienia zdjęć martwię się o światło, tak tym razem dodatkowo martwiłam się o swój sprzęt!:) Piasek sypał, wiało bardzoooo mocno, ale dałyśmy radę! :) Podczas sesji zdjęciowych współpracuję ze mną moja córcia Karinka. Bardzo dziękuje jej za wszystko. Ona naprawdę robi dobrą robotę! 
Love, love, love !


“To be content doesn’t mean you don’t desire more, it means you are thankful for what you have,
 and patient for what’s to come.” -Tony Gaskins  Plaża podczas burzy piaskowej… 


 FUSION FLOWERS - model:ANYA || stylist&mua: Karinka Roczniak photo:Fusion Pictures by Alicja - Alicja Weronika Żukowska.


Często ludzie zadają mi pytanie, co jest potrzebne do dobrej sesji zdjęciowej? Światło? Sprzęt? Stylizacja? Makijaż? Ja myślę, że zdecydowanie wszystko to, co wymieniłam, ale najważniejsze jest moim zdaniem zaufanie! Jeśli tego nie ma, nie warto rozpoczynać NIC! Jestem przekonana, że podczas tych spotkań, nie zabrakło nam tego! Na całe szczęście ! alleluja ! 
Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.