Pages

Search This Blog

2015-06-24

lifestyle


ceramic -  ENDE  || muszle - lovewarriors.se


Taki malutki mix fotograficzny wrzycam dla was. Akurat zebrałam te zdjęcia, które ostatnio bardzo lubię… oczywiście, że jest ich znacznie więcej, ale ostatecznie wybrałam te, bo jakoś razem dobrze ze sobą pasują. 

 Ceramika ENDE podbija serducha już na całym świecie. Zamawiają ją i Polsce i w Las Vegas… a Chiny zaczeły podrabiać!:) To absolutnie oznacza, że produkt jest rewelacyjny i mocno pożądany, a u mnie jak widać prawie cała kolekcja stoi na półkach. Te zdjęcia, które tu widzicie, to jedne z wielu, które zrobiłam do katalogu dla ENDE. Oczywiście piszę tu o zdjęciach z ceramiką, a nie o foto z mężczyzną biegnącym po plaży, który być może nadawałby się do katalogu, ale w zupełnie innym temacie...:) Jak widzicie, nie tylko fotografuję swój dom i co podleci mi przed obiektyw, ale również wykonuje fotografię produktów, design-u, fotografuję ludzi… może częściej kobiety niż mężczyzn, ale panów ostatnio jest coraz więcej. I bardzo dobrze! Nie wykonuję zdjęć z ceremonii ślubnych, 
ale chętnie sesję ślubną wykonam. Jest tego sporo, ale też nie wszystkiego się podejmuję.

Wszystkie zdjęcia komercyjne mojego autorstwa, są publikowane na moich stronach internetowych tylko i wyłacznie za zgodną klienta.
Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.