Pages

Search This Blog

2013-10-08

u wybrzeży Afryki

Mój mały skarb na wakacjach u wybrzeży Afryki... 

był ... bo właśnie wczoraj wrócił do domku i od razu zapytał mnie czy dam jego zdjęcia na mój blog . Oczywiście , że dam ! Nie może być inaczej . To nie pierwszy post na życzenie Janka ... jest ich tu znacznie więcej ... :)) Jest bardzo zadowolony , kiedy coś o nim napiszę , dodam jego zdjęcie ... oooo ! zagląda wtedy do laptopa bez końca ... pyta o komentarze :)) Prawdziwy słodziak I PRAWIE BLOGER :))) 
Spacerki po pięknej plaży z tatusiem ... w wodzie z mamusią ... prawdziwe , piękne wakacje zaliczył mój Jasiek . Teraz ja z nim planuję jakiś wypadzik ... :)

  Moja córeczka gwiazdeczka :) dostałam od niej i od Janeczka dużoooo prezencików ... ślicznych !
Oj ... od zięcia również ... :))


 Dzisiaj misiu trochę choruje i czekamy na Pana Doktora . Mam nadzieję , że szybko mu minie to paskudztwo ... bo się martwię .
... a ja dzisiaj nieplanowany wydatek zaliczam . Zepsuł mi się telewizor ! A już myślałam , że grubsze wydatki na ten rok skończyły się wraz z zakupem nowego laptopa , aparatu fotograficznego i obiektywów ... a tu proszę jaka niespodzianka ? :)) 


miłego dnia 
do zobaczenia pózniej ... ach i jeszcze coś ! ... w mojej nowej zakładce pod banerkiem pod nazwą Fusion Pictures jest już coś innego ... zapraszam wszystkich w to miejsce :) Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.