Pages

Search This Blog

2013-09-10

wedding soonZdjęcia z sali na której odbędzie się ślubne przyjęcie ...

już w sobotę 14 tego wrześniaJest pięknie i stylowo . Nad samym morzem .  Zachowamy minimalizm , bo to absolutnie jest w naszym , a przede wszystkim w mojej córki stylu ... a Ona tu dowodzi :)) ... no prawie dowodzi ... :)))❤

Na razie wieje tu pustką , ale to jakby oczywiste ... wszystko jest w trakcie przygotowań , dlatego też foto jest w kolorze B&W , ale wszytko rozbłyśnie w tym ważnym dla nas dniu . 


 Podobają mi się krzesła . Wczoraj ostatecznie ustaliłyśmy jak będą wyglądać w dniu ślubu . Myślę , że wybrałyśmy najładniejszą i najbardziej elegancką opcje ... do tego bardzo delikatną .Cała dekoracja to tylko kwiaty . Kwiaty to najlepsza i najbezpieczniejsza opcja . Nigdy nie będzie zle , kiedy wybiera się takie dekoracje . Podobnie jest z białą koszulą :))) Jak jest jakieś "ale" to ona nigdy nie zawiedzie i nie skompromituje :)  Myślę też , że kwiaty wybrałyśmy najpiękniejsze .
Będzie prosto i z klasą . 


Uściski Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.