Pages

Search This Blog

2013-09-03

Ewa















Moje blogowe zaległości są ogromne .... uuuuhhh :)

Chciałabym wszystko nadrobić i w końcu pokazać Wam wszystkie zdjęcia , które zrobiłam podczas wakacji . I te , które robiłam podczas wyjazdów i te , które zrobiłam z sesji zdjęciowych i w ogóle wszystkie ... wszystkie , wszystkie :) 





Zupełnie nie tak dawno byliśmy w Warszawie . Ja z moją Madzią , Jasiem i Voodica ... i chociaż kilka postów ze stolicy udało mi się zrobić na miejscu , to i tak mam ogromne zaległości , które dzisiaj nadrabiam ( oczywiście nie w całości ) .  Mam więc dzisiaj dla Was trochę zdjęć , które zrobiłam w domu Ewy Szabatin . Myślę , że klimat tego miejsca spodoba się wam . Dom nowoczesny , ale wyjątkowo magiczny, co bardzo trudno osiągną mieszając dizajn bardzo wysokich lotów z rzeczami często wyszperanymi gdzieś w " dziwnych " miejscach  ... a tu proszę ... udało się . Ogromna ilość pięknych przedmiotów   ... oj jest tego dużo  ! 


Moim okiem wygląda to mniej więcej tak ... part I .















 Alexander McQueen






Na dzisiaj przygotowałam Wam te zdjęcia , ale w najbliższym czasie pokaże wam jeszcze kilka innych zakamarków tego pięknego domku ... :) Uwielbiam jej dom !







miłego dnia 
















Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.