Pages

Search This Blog

2013-09-23

i mamy poniedziałekOd poniedziałku kwieciście na moim blogu ,


ale w domu jest już coraz mniej kwiatów . Te zdjęcia są z dnia ślubu mojej córci , a to już minął tydzień . Czas tak szybko leci ...  dopiero co planowaliśmy ślub :) Karinka mówi mi , że trochę brakuje jej tych dni , kiedy wszystko szykowała i planowała :)) Tej całej otoczki przedslubnej ... :)


Wracając do kwiatów ... potrzebuję pomocy !:)

jest w tym wszystkim mały znak zapytania ... co zrobić z wiązanką ślubną ? Karinka podarowała ją mi , a ta kwiatowa gwiazda już pada , albo juz padła i nie wiem co z nią zrobić dalej .... i niby znam różne dziwne zwyczaje odświętne i takie tam inne hahah , ale z tym ?  Nie wiem co dalej ??? Wiem , że Panna Młoda trzymać może swoj bukiet chyba tylko rok ? ... ale ja nie jestem Panna Młoda ?! :))) I co teraz będzię ??? ... bo ja nie wiem ....:( ?


Kto wie ??? 

To ten bukiet ... piekny ... z różyczek pudrowych , białych jaskrów ... na dole na zdjeciu widać go bardziej okazale . Ten mniejszy należał do mojej Magdy , która była świadkiem na Karinki ślubie .

Słodycze i buty ustawione na parapecie na dzień przed i w dniu ślubu , gwarantują piekną pogodę i udane wesele :) butów na zjęciu nie widać , ale stały tuż obok :)) Nie mogło byc inaczej . Co do wiązanki ślubnej ... nie wiem niiiicccc :)))

Na niektórych zdjęciach widać też fragmenty zaproszeń ślubnych projektu naszej Malinki
z bloga neufnovembre.blogspot.com Bardzo zdolna z niej dziewczynka :) I bardzo jej dziękuję . Szykowany jest fajny reportaż fotograficzny z dnia ślubu , więc tam będzie wiecje widać ... jeszcze coś ....  chciałabym Malinkę bardzo przeprosić , że do tej pory nie wysłalam tego maila (obiecanki cacanki ... wiem wiem ) , ale obiecuję wszystko nadrobić . Wczoraj wyjechali ostatni weselni goście , wiec i czas mój wróci ... i jakoś to wszystko ogarnę ... No i mam od tygodnia Antosia w domu , wiec uffff mamy co robić ... się dzieje ... oj hahahha :)miłego dnia

uściski


Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.