Pages

Search This Blog

2013-07-21

day at the beach
Moje ulubione zdjęcie Spontanicznie , w piątek znalazłam się na plaży ...
z moją Magdą i Klaudią ... córką mojej przyjaciółki (  przyjazń od szkolnych lat )  .  Zrobiłysmy plażową sesję , do której przygotowania trwały godzinę ? może nawet i mniej ?  Po prostu rzucilysmy sobie hasło , zrobiłyśmy zbiórkę u mnie w domu , wyciagnełam z szafy kilka ciuszków , jakiąś biżuterię ... Magda zrobiła lekki makijaż naszej modelce ... kierunek plaża i mój aparat poszedł w ruch . Tym razem to ja robiłam zdjęcia ... a co wyszło to zapraszam na stronę tu :Zdjęcia na plaży rozpoczynała czerwona suknia zaprojektowana specjalnie na wybory Mis Świata ... tak tak ... taka też znalazła się w mojej Magdy garderobie ... 

Jeszcze ich nie dotykałam  ... mam je w folderze i czekają aż poczuję , że to już ich czas ... ale Klaudia wygladała na plaży w tej suknie bajecznie ... wszystkich obserwatorów sesji pozdrawiam :)  Aparaty poszły w ruch ... to było niesamowite . Plaża w tym czasie jest po prostu zaludniona , chociaż słońca w tym dniu nam zabrakło . Był silny wiatr , ale też było fantastycznie . 


model : Klaudia Hybiak | stylist Magdalena Hofma  | Foto : Alicja Żukowska fusionhous.eu 

 To mój obraz . Zrobiełam je w swoim stylu ...tak widziały to moje oczy . Nie mogłam więc zrobić inaczej , bo wtedy nie bylaby to moja praca ... 


Jeszcze raz zapraszam na strone Fusion Pictures ... wejście w zakładce u góry pod banerkiem lub tu .  umieściłam pozostałe zdjęcia z sesji . Zapraszam .

miłego dnia Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.