Pages

Search This Blog

2013-07-18

ach jak przyjemnie ...


Mój skarb Janek ❤ Dzisiaj z ochotą pozował mi do zdjęć , a to w ostatnich czasach na prawdę wielki wyczy z jego strony . Doceniam więc i kocham jak wariatka te moje maluchy !


Rodzinny obiadek zaliczony . Było smacznie i miło ... bo jak jestem ze swoimi skarbami to nie może być inaczej ... też tak macie prawda ? :)


Wcześnie rano obowiązkowo trzeba było zaliczyć jakiś urząd . To już wpisane jest w mój codzienny plan dnia .... gdyby w niedziele urzędy były otwarte , pewnie i tego dnia miałabym co załatwiać ... ten typ jak ja tak ma ✿ Na szczęście trzy godziny relaxu u kosmetyczki też sobie zafunowałam ... ( jutro ponownie tam się wybieram ) ... a pózniej obiadek z rodzinką . Narzekać więc nie mogę . Słoneczko świeci , grzeje tak jak trzeba , aż człowiek leniwy się robi , ale niech tak będzie ❤ 
Buziaczek mój najsłodszy ...

Tak po prawdzie , to Janek miał dzisiaj największą ochotę na robienie zdjęć ... cała reszta rodzinki za wyjątkiem jeszcze Antonia czuła się " wypompowana " pogodą . Uznała , że jest mało atrakcyjna  , żeby pozować do zdjęć hahaha . W takich okolicznościach jeśli już robi się jakiekolwiek zdjęcia to absolutnie są to obrazki do rodzinnego albumu ... tylko i wyłącznie ! :)Nasze ulubione miejsce ... nigdzie w okolicy nie zjem tak dobrego obiadku ... nigdzie w okolicy nie wypiję tak smacznego rosołku ja tu ! ach ... do tego fantastyczny klimat .

Mniam ... Janek uwielbia jeść . Na szczęście ( choć to czasami bardzo męczące haha ) jest cały czas w ruchu . Nie usiedzi na miejscu , więc spala wszystko po minucie . Też tak bym chciała :) 
Mój kochany Antonio ! Kocham .... szaleję ...I tu mój skarb ... 
Na koniec załapałam się ja ... w sumie to moja ręka :) objadałam się dzisiaj rybką zapiekaną z mozzarellą i szpinakiem ... uczta dla podniebienia . 

Dzisiaj wieczorem mam wyjście ... więc idę się szykować . Założę ładne buciki :)
Uściski dla Was 
Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.