Pages

Search This Blog

2013-01-24

Troszeczkę zdjęć z podróżyDodaje dzisiaj zdjęcia tylko te , które mam u siebie w aparacie .  W samolocie już wysiadły
mi baterie , a jak już wcześniej wspominałam , ładowarkę do aparatu miałam w bagażu , który został na lotnisku w Berlinie i dotarł do mnie po około 30 h . Zdjęcia z tzw " miasta " mają dziewczyny i pewnie dotrą do mnie już wkrótce ... oczywiście zrobię odpowiednią prezentację hahha :))
I bardzo przepraszam , że nie daję zdjęcia z Królową , ale Jej Wysokość wyszła  hmmm ... ? 
Wybłagała mnie , żebym jej fotki nie dawała na bloga ... więc nie daję . Rozumiem ją ... też jestem kobietą hahhahaha :))A tak po prawdzie to ja wyszłam na każdym zdjęciu fatalnie... no dramat ! Jednym słowem 
nie ma się czym chwalić :)


Trzeba było się na coś zdecydować i umilić sobie lot :))) Jednym słowem wyluzować się . Już Wam wspominałam , że moja Magda nie poleciała z nami ... wróciła z lotniska do domu , bo Jasiek się rozchorował . Oj jak mi było smutno :(
No i się wyluzowałyśmy :)Kolejny dzień ... bardzo angielskie śniadanie i wyprawa :))
Dotarliśmy na zakupowe szaleństwo :)) Gaga , Magda , Julka , Marcin i ja :)Zaczynają się najprzyjemniejsze chwile :))W takich miejscach człowiek lekko głupieje hahahha :)

Spędziliśmy tu ładnych kilka godzin ... :)
Słowo daję ... nigdy nie wiem jakie zdjęcie mam dać na blog ??? :)))Oh jak fajnie jest .... :)))Poduszki ... moje uzależnienie :)) Uwielbiam ... :))
Uwielbiam sklepy z czerwonym wystrojem ...  :))


No  cóż ... przecież nie zostawię jej w domu ... hahahahahPowrót .... :)  i ponownie w drogę :)Ktoś się boi jazdy autem po lewej stronie hahahha I  ? zrobiło się fajnie ... :)))


Prawdę mówiąc staram się nie wklejać fotek z ludzmi których nie znam ... więc mogą być trochę powściągliwe ... mało tłoczne hahah :)) Niestety nie zawsze to się udaje ... sami wiecie 
jak to jest prawda ?
I kawałek mnie ... w fotkowym mixie ... :))
Ogólnie na pozostałych fotka wyszłam jeszcze gorzej ... 
No cóż ... tak bywa ... :)

Tu już powrót do domu ... oczywiście mam jeszcze bardzo dużo zdjęć , ale nie można dać 
wszystkiego na blog :)) Zdjęcia jeszcze do mnie nadejdą od mojej przyjaciółki Magdy ... wtedy 
zrobię jeszcze jakiś post :)) Moja przyjaciółka Gagusia w drodze powrotnej ... dzielnie ... bez wspomagaczy hahhaha :))A to ja ... dałam to zdjęcie bo chcę Wam pokazać , że jak mam dłuższe włosy to ja i Gaga jesteśmy bardzo podobne do siebie :)  A tak w ogóle to jestem okularnica . Do fotek zakładam soczewki ... że niby mi ładniej tak, ale na codzień noszę okulary :)))

Rozpisałam się za wszystkie czasy :)))
Jutro też mam w planach treściwy post dla Was ... :) Naznosiłam do domu kwiatów 
 i jest tak fajnie ...:) Jutro się pochwalę ... ale teraz życzę Wszystkim miłego oglądania .Spokojnej Nocki 


Copyright 2000 - by FUSION HOUSE| Layout by Studio O2Art based by KotrynaBassDesign | Wszelkie prawa zastrzeżone.